همه چیزی که باید قبل از انجام ارتودنسی بدانید

داشتن دندان های زیبا موجب می شود لبخندی زیبا ایجاد کند، همین لبخند زیبا برای خیلی از افراد آرزو می باشد. این افراد از داشتن دندان های نامرتب رنج میبرند و هر باری که به جلو آینه می روند با زدن لبخن می گویند کاش من هم دندان های صاف و یکدست داشتم. باید بگویم امروزه دیگر این آرزو دست نیافتنی نیست. با پیشترفت علم دندانپزشکی زیبا سازی دندان ها افزایش یافته است و روش های ساده تر و زاحت تری را ایجاد کرده است.

به عنوان مثال برای ارتودنسی دندان روش های پیشگیری تا ارتودنسی نامرئی وجود دارد. در روش های جدیدی برای انجام ارتودنسی امروزه روش های وجود دارد که کمتر به سیم ها و براکت ها نیاز می شود و افراد کمتر اذیت می شود.

بنابراین امروزه شما میتوانید با مراجعه به بهترین متخصص ارتودنسی در آمل یا بهترین متخصص ارتودنسی در مازندران یا هر شهر دیگری مشکل دندان های نامرتب خود را برطرف کنید.

 

چرا از بریس استفاده کنیم ؟

چنانچه شما به بهترین متخصص ارتودنسی در مازندران یا بهترین متخصص ارتودنسی در آمل یا هر شهر دیگری مراجعه کردید و به متخصص به شما ارتودنسی را پیشنهاد کرد بدانید که بریس ها برای بهتر کردن ظاهر دندان ها طراحی شده است.

انجام دادن عمل ارتودنسی باعث می شود دندان های نامرتب و کج و کوله وضعیت نادرست فک و اختلالات مفاصل فک بهبود یابند. در صورتی که فرد ارتودنسی انجام ندهد موجب می شود دندان هایش پوسیده شوند، دچار بیماری های لثه شود، سر درد یا حتی دچار مشکل در حرف زدن و جویدن شود.

بنابراین به حرف متخصص ارتودنسی در مازندران یا متخصص ارتودنسی در آمل یا هر شهر دیگر گوش دهید و این کار را در اصرع وقت انجام د هید.

 

سن ارتودنسی اهمیتی ندارد

بهتر است بدانید که برای انجام ارتودنسی لازم نیست حتما نوجوان باشید. در حقیت همه ی بیماران از 7 سال گرفته تا بزرگسال درمان می شوند.

البته ناگفته نماند این عاقلامه است که فرزندتان را در سن پایین برای مشاوره ببرید، زیرا دندان شیری به اندازه کافی رشد نکرده و مشکلات آن بهتر مشخص می شود. در صورتی که نیاز به ارتودنسی باشد، بهترین متخصص ارتودنسی در مازندران یا بهترین متخصص ارتودنسی در آمل یا هر شهر دیگری با وجود دندان های اولیه فرزند شما می تواند کار را شروع کند.

چنانچه شما در سن بزرگسالی هستید و اردتودنسی انجام داده اید نگران نباشید زیرا تنها نیستید و افراد زیادی هستند که در بزرگسالی این کار انجام داده اند. نکته ای که وجود دارد این است که بریس ها برای بزرگسالی مقرون به صرفه تر هستند و با درک بهداشت دهان و دندان نصب می شوند. 

 

ارتودنسی برا اولین بار ناراحت کننده خواهد بود

انجام ارتودنسی دندان به شکل کلی یک تجربه خطرناک نیست. با این وجود برای اولین بار و بعد از تنظیمات منظم، یک مقدار ناراحتی تجربه خواهید کرد که این بسیار طبیعی است.

این ناراحتی فقط به این معنی است که آنها در دهان افراد کار می کنند و باعث می شوند همه چیز در دهان شما حرکت کند.

با کمی صبر و حوصله شما به ندیت به وجود آنها عادت می کنید و دیگر ناراحتی ای حس نمی کنید. پس با خیال راحت به بهترین متخصص ارتودنسی در مازندران یا بهترین متخصص ارتودنسی در آمل یا هر شهر دیگری مراجعه کنید و این کار را انجام دهید.

 

به طور منظم متخصص ارتودنسی خود را ملاقات کنید

برای اینکه روند درمان ارتودنسی شما بهتر شود بایستی به طور منظم توسط دندانپزشک معاینه و تمیز شود. درباره دکتر میرزایی بدانید.

علاوه بر این مورد به دلیل اینکه در هتگام ارتودنسی نمی توان از مسواک و نخ دندان استفاده کرد، دندانپزشک با معالجه مطمئن می شود که دندان هایی که در دسترس نیستند در طول درمان سالم باقی خواهند ماند.

دسته ها: حتما بدانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.